Select Page
پذیرش موسسه آموزشی ملل

مجموعه بین‌المللی آموزشی ملل

مجموعه آموزشی ملل یک هلدینگ بین‌المللی در زمینهٔ آموزش از سطوح دبستان و پیش دبستانی تا آموزش‌های دانشگاهی و مهارت محور می‌باشد. نگاه ما در ملل رو به آینده است زیرا که ما به دنبال شهروند جهانی با مهارت‌های جهانی هستیم. ما به دنبال پرورش ذهنی در کنار پرورش فکری و اجتماعی به صورت توامان هستیم.

ما به دنبال خلق جامعه‌ای بهتر از طریق ساخت انسان‌های با سواد علمی-اجتماعی بالاتر هستیم لذا آموزش خود را از پیش‌دبستانی و دبستان تا دبیرستان و دوره‌های بین‌المللی دانشگاهی و حتی تا دوره‌های مهارت محور و عملی گسترش داده‌ایم. در جامعه ملل یادگیری و تلاش رمز پیشرفت و فرآیندی لذت بخش و پیوسته است.

انتشارات فرسپاهان

 FarSepahan.com

مدارس دخترانه و پسرانه ملل

Melale.ir

مدرسه بدون مرز

Melale.org

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

Institute.Melale.org

مدارس دخترانه و پسرانه ملل

مجموعه مدارس ملل - از ابتدایی تا دبیرستان

یکی از قدیمی‌ترین و خوش‌نام‌ترین بخش‌های زیرمجموعه‌های ملل، مجموعه مدارس دخترانه و پسرانه‌ی ملل است که از مقطع پیش‌دبستانی و دبستان تا پایان دبیرستان را در برمی‌گیرد. مدارس ملل از بهترین معلمین سراسر کشور برای ارائه‌ی محتوای آموزشی مناسب استفاده می‌کند و با توجه به ارتباطات بین‌المللی هلدینگ ملل مدرک دیپلم IB نیز در زبان‌های انگلیسی و فرانسه ارائه می‌شود.

انتشارات فرسپاهان

فروشگاه کتاب فرسپاهان

انتشارات فرسپاهان، در زیرمجموعه‌های هلدینگ وظیفه‌ی تهیه، تأمین و انتشار منابع مورد نیاز اساتید و دانشجویان را داشته، که در درون خود فروشگاه حضوری و آنلاین را نیز در بر دارد؛ لذا می‌توانید منابع تراز اول بین‌المللی خود در رشته‌ها و زبان‌های مختلف را با بالاترین کیفیت به همراه سی‌دی‌های آموزشی از سایت مربوط به آن و یا با مراجعه حضوری تهیه نمایید.

آموزشگاه فنی و حرفه ای ملل

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

یکی از بخش‌های بسیار مهم هلدینگ آموزشی ملل، آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ملل است که در آن آموزشگاه مهارت محور برای گروه‌های سنی مختلف از نوجوان تا فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و فعالان بازار کار که متقاضی توسعه توانمندی‌های خود هستند ارائه می‌شود. علاوه بر آموزش‌های علمی-عملی، آموزش زبان‌های خارجی مختلف از قبیل انگلیسی، فرانسه و آلمانی در همکاری بهترین مؤسسات بین‌المللی ارائه می‌شود.

آموزش راه دور ملل - مدرسه بدون مرز

مدرسه بدون مرز - آموزش در هرکجا

محدودیت‌های مکانی و زمانی نباید مانع آموزش برای هیچ کودکی در سراسر ایران و دنیا شود. لذا مدرسه بدون مرز با هدف آموزش مجازی و از راه دور برای تمامی کودکان این مرز و بوم، با دسترسی به بهترین مدرسین کشور در هر مقطع و هر درس از ابتدایی تا پیش‌دانشگاهی فعال شده است و توانسته است رضایت والدین و دانش‌آموزان را جذب کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت این مجموعه مراجعه کنید.

لوگوی مربعی مؤسسه‌ی بین‌المللی آموزشی ملل

درباره هدلینگ آموزشی ملل

آموزشگاه ملل با همت سرکار خانم کلباسی پس از سال‌ها دانش و تجربه در امر آموزش تأسیس شد و در ابتدا با آموزش در حوزه کودکان از مقاطع دبستان و پیش‌دبستانی فرایند رشد خود را آغاز نمود و پس از آن با توجه به نیاز جوانان کشور به آموزش با کیفیت برتر و در سطح بین‌المللی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای تأسیس گردیده و طرف قرارداد برای همکاری‌های آموزشی با مؤسسات فرانسوی شد.

از طرف دیگر با وقوع ناگهانی شیوع جهانی کرونا ویروس، بخش آموزش از راه دور چندین برابر قدرت گرفت و توسعه یافت. آموزش مجازی به بخش مدارس و آموزش مهارت‌محور نیز افزوده شد.

مجموعه‌های همکار

موسسه لغت نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی