درباره ما

مؤسسه بین‌المللی آموزشی ملل

مؤسسه بین‌المللی آموزشی ملل با مدیریت سرکار خانم فریناز کلباسی، در سال ۲۰۰۳ تأسیس و فعالیت خود را با هدف تربیت و آموزش شهروند جهانی، با افتتاح دبستان دو زبانه (فارسی – فرانسوی) دخترانه در اصفهان شروع کرد که در طی سال‌های متمادی موفق به خدمت‌رسانی گسترده‌تر به فرزندان عزیز میهنمان از طریق افتتاح واحد پیش‌دبستان، دبستان دو زبانه‌ی پسرانه و همچنین اولین مدرسه‌ی بین‌المللی استان اصفهان شده است. پس از آن، مؤسسه‌ی آموزشی ملل با تأسیس آموزشگاه زبان‌های خارجی و آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در رشته‌های مدرن و به‌روز جهانی، گام مؤثری در راستای تعلیم، تربیت و پیشرفت سطح علمی و فرهنگی علم‌اندوزان برداشته است. این مؤسسه با همکاری کادر مجرب و حرفه‌ای خود متشکل از اساتید و آموزگاران فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های برتر ایران و اروپا که دارای مدارک معتبر بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان هستند، همواره در تلاش بوده تا طبق تعاریف سازمان جهانی یونسکو، اصول ارتباطی لازم جهت ارتباط فرد با جهان امروزی اعم از تسلط در مکالمه به زبان‌های خارجی، مهارت استفاده‌ی بهینه از کامپیوتر و فناوری‌های روز و همچنین توانایی به‌کارگیری مؤثر مهارت‌ها در راستای تأمین آینده‌ی شغلی را با به‌کارگیری آخرین متدهای آموزشی در بالاترین سطوح به فراگیران خود آموزش دهد. امروز نیز در سال ۲۰۲۰ پس از ۱۷ سال سابقه‌ی آموزش بی‌وقفه و موفق در سطوح بین‌المللی، با ارائه‌ی بستر آموزش از راه دور (E-Learning)، مطابق با استانداردهای جهانی، با افتخار گامی پرقدرت و متفاوت در راستای آموزش به فراگیران عزیز برداشته‌ایم. در نهایت می‌توان گفت هرآنچه شما از آموزش انتظار دارید، در واحدی منسجم با عنوان “مجموعه‌‌ی آموزشی ملل” گردآوری شده تا شما را در راه رسیدن به آینده‌ی شغلی مطمئن در جهان امروز همراهی کنیم. پس همین امروز برای رسیدن به اهداف بزرگ خود قدم بردارید.

آموزش مجازی و از راه دور

امروزه محدودیت‌های زمانی و جغرافیایی دیگر نمی‌تواند مانعی بر سر راه آموزش باشد. طراحی منحصر به فرد زیر ساختی ملل و همچنین سیستم آموزشی نوین، برگرفته از به‌روزترین متد‌های آموزشی از راه دور در کشورهای پیشرفته جهان، ما را به یکی از بزرگترین مراکز آموزش از راه دور در کشور مبدل ساخته است تا از این پس در هیچ مرحله‌ای از آموزش مانعی وجود نداشته باشد.

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

با توجه به افزایش روزافزون نیاز بشر امروز به استفاده از مهارت در زندگی، ملل بنا بر این دارد تا در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای خود با اتکا به ساختار مهارت‌محور سازمان فنی و حرفه‌ای در رشته‌های کلیدی اقدام به آموزش‌های خاص در رده‌ی کودکان و نوجوانان و همچنین بزرگسالان بنماید. سایت‌های مجهز و به‌روز و همچنین کارگاه‌های فنی و زیرساخت مناسب تکنولوژیک، فضای آموزشی مناسبی در اختیار تمام اقشار خواهد گذاشت.

مرکز آموزش زبان‌های خارجی

با توجه به اینکه ملل تکیه فراوانی بر آموزش زبان‌های خارجی دارد، مشخصاً استفاده از اساتید برجسته و متخصص در زمینه‌ی کودک، نوجوان و بزرگسال در اولویت می‌باشد. آموزشگاه ملل به عنوان یکی از کلیدی‌ترین مراکز آموزش در ایران به جایگاهی مطمئن و کاربردی برای اساتید و همچنین زبان‌آموزان تبدیل گردیده است.

پیش دبستانی و دبستان بین‌المللی

دبستان ملل در سال 1383 با افتتاح واحد دخترانه و سپس در سال 1385 با افتتاح واحد پسرانه و همچنین در سال 1391 با افتتاح واحد پیش‌دبستانی از ابتدا با دیدگاهی متفاوت به آموزش پرداخته است. ایجاد فضای آموزشی نوین در تمام مراحل و استفاده از مدرن‌ترین تکنولوژی‌ها همواره در دستور کار بوده و در نهایت با تکیه بر کادر آموزشی توانمند، سیستم ملل به افق‌های روشن و دور می‌نگرد.

تصمیم به یادگیری علوم جدید دارید؟

همین لحظه اقدام کنید، فردا دیر است!

اگر شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که یادگیری علوم جدید شما را به وجد آورده و همیشه در رقابت برای مطالعه و به‌روز نگه‌داشتن علم خود هستید، همین الان با ما تماس بگیرید. مشاوران ما در تمام زمینه‌های آموزشی شما را تا رسیدن به مقصد و کسب مهارتی جدید یاری می‌دهند.

مؤسسه‌ی ملل با مراکز زیر همکاری دارد

همین امروز عضو خانواده‌ی بزرگ ملل شوید