استخدام و فرصت‌های شغلی در مجموعهٔ بین‌المللی آموزشی ملل

دربارهٔ مجموعهٔ بین‌المللی آموزشی ملل

مجموعه آموزشی ملل یک موسسه بین‌المللی فعال در امر آموزش از گروه سنی کودکان ۴ سال تا بزرگسالان بوده که شامل مجموعه مدارس پیش‌دبستانی و دبستان‌های دخترانه و پسرانه در شهر اصفهان می‌باشد. همچنین واحد آموزش بین‌الملل (تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا)، آموزشگاه زبان‌های خارجه و فنی‌وحرفه‌ای این مجموعه به صورت حضوری و آنلاین برای گروه سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به فعالیت‌های آموزشی می‌پردازد. کیفیت آموزشی بالا مطابق با استانداردهای بین‌المللی و تنوع آموزشی بالا مهمترین هدف این مجموعه بوده و برای رشد پیوسته آموزشی هم‌میهنان داخل و خارج از کشور تمام همت خود را به کار می‌برد. فضای کاری نیز به متعاقب اهداف و رسالت آن به صورت تیمی و دانش‌محور با رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای و آیین‌نامه داخلی مجموعه می‌باشد.

پیش‌دبستانی ملل

ما همواره با افتخار پذیرای علاقه‌مندان بامهارت و بااستعداد هستیم تا بتوانیم با استفاده از تجربیات این همراهان گرامی، سهمی در ارتقای فرهنگ آموزش و تربیت کشور ایفا کنیم.

در این صفحه شما می‌توانید لیست استخدام‌های باز در مجموعهٔ بین‌المللی آموزشی ملل را مشاهده کرده و در جایگاه شغلی مورد علاقه‌ٔ خود، درخواست خود را ثبت کنید.

مجموعه مدارس

در حال حاضر استخدام فعالی وجود ندارد.

دپارتمان زبان انگلیسی

در حال حاضر استخدام فعالی وجود ندارد.

دپارتمان زبان فرانسه

در حال حاضر استخدام فعالی وجود ندارد.

دپارتمان فناوری اطلاعات

استخدام برنامه‌نویس فول‌استک وب (مسلط به وردپرس)